O JOMO
13:02

O JOMO

03.02.2020

Moje rýchle myšlienky a názory na rôzne témy a situácie. Tentokrát o fenoméne JOMO, ktorý sa v posledných rokoch čoraz častejšie spomína ako protipól známeho FOMO. Oba nabrali na obrátkach najmä v súvislosti s rozmachom sociálnych sietí.

Priestor na otázky a postrehy: https://forms.gle/jh9QUzoWAF61rAq5A

IG: www.instagram.com/tonydubravec

WEB: www.tonydubravec.com

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.