BlogTalk #7 - Travelistan
56:53

BlogTalk #7 - Travelistan

01.10.2019

BlogTalk je formát rozhovorov so slovenskými blogermi. Hosťom siedmej časti bol Martin Navrátil, cestovateľ, ktorý navštívil viac ako 170 krajín sveta a zakladateľ cestovateľského portálu Travelistan.

Blog:

www.travelistan.sk

www.tonydubravec.com

Instagram:

https://www.instagram.com/tonydubravec

https://www.instagram.com/travelistan.sk

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.