S Osťom o hip-hope, moderátorskej kariére aj politike
01:05:11

S Osťom o hip-hope, moderátorskej kariére aj politike

18.10.2020

Marcel Osťo Osztas je najznámejší slovenský moderátor hip-hopových relácií.  Dlhé roky mal vlastnú reláciu Hip-Hop Reality, neskôr šou Sunday Session na rádiu Europa2. Pre Ticketportal moderoval reláciu Už máš lístok. Fanúšikom slovenského rapu je známy aj ako hypeman koncertov, alebo člen organizačného tímu festivalu Hip-Hop Žije. V našom rozhovore sme sa porozprávali o tom, ako sa prispôsobil tejto nepriaznivej dobe, o jeho viac ako 10 ročnej kariére, o plánoch do budúcnosti. 

Partner: https://www.affial.com/

Shownotes:  https://tonydubravec.com/marce-osto-osztas-rozhovor/

Blog: www.tonydubravec.com

Instagram: https://www.instagram.com/tonydubravec ,  https://www.instagram.com/ostohypeman/

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.