S Jurajom Gagom (Simplicity, Perry Talents) o podnikaní v mladom veku, startupoch, motivácii a dosahovaní cieľov
01:07:31

S Jurajom Gagom (Simplicity, Perry Talents) o podnikaní v mladom veku, startupoch, motivácii a dosahovaní cieľov

15.03.2021

Juraj Gago má 24 rokov, ale za sebou viac ako 5 rokov podnikateľských skúseností. Je spoluautorom kníh Hlava 20 a Hlava 21 a spoluzakladateľom startup akcelerátora Perry Talents a startupu Simplicity, ktorý aktuálne expanduje v USA. V rozhovore sme priblížili Jurajov príbeh, skúsenosti, vydarené aj nevydarené podnikateľské nápady, tvorbu a vydávanie kníh, alebo plány do budúcnosti. 

Podcast Doba digitálna: https://tonydubravec.com/doba-digitalna/

Shownotes:  https://tonydubravec.com/juraj-gago-rozhovor/

Web: www.tonydubravec.com

Instagram: https://www.instagram.com/tonydubravec , https://www.instagram.com/jurajgago/

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.