S Mikim Plichtom o LinkedIn stratégiách, obsahu aj produktivite
01:09:44

S Mikim Plichtom o LinkedIn stratégiách, obsahu aj produktivite

08.01.2020

Rozhovor s LinkedIn Storytellerom, Mikim Plichtom. Čo to znamená rozprávať príbehy na LinkedIne, ako si budovať osobnú značku, ako zaujať na LinkedIne, ako pracovať s jeho algoritmom a veľa ďalších tém. Ďakujem za každú recenziu na podcast, za každý follow, subscribe aj zdieľanie.


www.instagram.com/tonydubravec

www.linkedin.com/in/mikiplichta

www.linkedin.com/in/tonydubravec

www.tonydubravec.com

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.