S Máriom Bihárym (Spirit Music, Hip-Hop Žije) o organizácii festivalu, manažmente hudobníkov a podnikaní
01:41:38

S Máriom Bihárym (Spirit Music, Hip-Hop Žije) o organizácii festivalu, manažmente hudobníkov a podnikaní

28.02.2021

Mário Biháry je organizátorom festivalu Hip-Hop Žije, zakladateľom vydavateľstva Spirit Music, manažérom Majka Spirita a multidisciplinárnym podnikateľom. V rozhovore sme sa rozprávali o jeho kariére v hudobnom biznise, o pozadí organizovania veľkých eventov a o prelínaní viacerých rôznych podnikateľských projektov.

Podcast Doba digitálna: https://tonydubravec.com/doba-digitalna/

Shownotes:  https://tonydubravec.com/mario-bihary-rozhovor

Web: www.tonydubravec.com

Instagram: https://www.instagram.com/tonydubravec , https://www.instagram.com/mariobihary/

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.