Aferwork #17 - Vzdelanie a vzdelávanie
55:44

Aferwork #17 - Vzdelanie a vzdelávanie

22.10.2019

Máme tu možno najlepší diel. V sedemnástom Afterworku sme sa prvýkrát rozprávali o niečom, k čomu máme právo sa relevantne vyjadrovať. O vzdelaní a vzdelávaní na Slovensku, ale aj v USA, na všeobecne zameranej aj na odbornej strednej, na štátnej aj súkromnej výške. Napíšte nám feedback, budeme vám zaviazaní.

Instagram Mário: www.instagram.com/majolapos/

Instagram Tony: www.instagram.com/tonydubravec/

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.