S Kamilom Aujeskym o riadení marketingovej agentúry, podnikaní aj personal brandingu
01:22:21

S Kamilom Aujeskym o riadení marketingovej agentúry, podnikaní aj personal brandingu

25.09.2020

Kamil Aujesky je zakladateľom digitálne agentúry SamSiDigital a tiež partnerom v niekoľkých firmách, ktoré podnikajú na internete. Prednáša na konferenciách, moderuje YouTube relácie Marketing Backstage, organizuje Digitálny štvrtok a nakoniec a vydal tiež knihu Ako vyrásť v kreatívnom biznise. S Kamilom sme prebrali, samozrejme, aký bol preňho tento divoký rok 2020, pýtal som sa ho na pozadie agentúry a celkovo podnikania, venovali sme téme personal brandingu, ktorá je nám obom blízka a nevynechali sme ani štandardnú debatu, ktorá patrí ku koncu roka a to sú trendy v online marketingu.

Partner: https://www.affial.com/

Shownotes:  https://tonydubravec.com/kamil-aujesky-rozhovor/

Blog: https://www.kamilaujesky.com/ , www.tonydubravec.com

Instagram: https://www.instagram.com/tonydubravec , https://www.instagram.com/kamilaujesky/

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.