S Oli Džupinkovou o kariére v najpočúvanejšom rádiu, ale aj o tvorbe a vydávaní vlastnej knihy
01:47:25

S Oli Džupinkovou o kariére v najpočúvanejšom rádiu, ale aj o tvorbe a vydávaní vlastnej knihy

17.11.2020

Oli Džupinková je moderátorka najpočúvanejšieho slovenského rádia, Rádia Expres, kde hlási správy v rannej šou Hemendex a má tiež svoju sériu rozhovorov, Slováci v zahraničí. Pred dvoma rokmi vydala kuchársku knihu, Mamina rusínska kuchyňa, ktorá sa vypredala za pol roka. S Oli sme sa porozprávali o jej 9 rokoch v Exprese, o rusínskej národnosti, o tvorbe a vydávaní vlastnej knihy, ale pomerne veľa aj o jej súkromí.

Shownotes:  https://tonydubravec.com/oli-dzupinkova-rozhovor/

Blog: www.tonydubravec.com

Instagram: https://www.instagram.com/tonydubravec ,  https://www.instagram.com/ostohypeman/

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.