S Janatini v novom štúdiu o influencer marketingu, podnikaní aj o mentálnom zdraví
57:00

S Janatini v novom štúdiu o influencer marketingu, podnikaní aj o mentálnom zdraví

01.09.2020

Jana Tomas je aktuálne najlepšia influencerka roka podľa Forbes, dvojnásobná Blogerka roka a content creator.  Náš prvý rozhovor spred roka je najpočúvanejším dielom môjho podcastu. Preto som veľmi rád, že práve s Jankou sme pokrstili nové štúdio, ktoré som dal dokopy v spolupráci s agentúrou Divino. Porozprávali sme sa o tom, aký bol jej posledný rok, ako korona zmenila veci v jej živote, ako vznikala jej nová lifestylová značka, čo pre ňu znamená ocenenie najlepšej slovenskej influencerky, ale aj o tom, kedy má chuť sa na všetko vykašľať.

Shownotes: https://tonydubravec.com/janatini-rozhovor/

Blog: www.janatini.com , www.tonydubravec.com

Instagram: https://www.instagram.com/tonydubravec , https://www.instagram.com/janatini

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Patreon: https://patreon.com/tonydubravec

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.