Bonus s Kamilom Aujeským: V e-commerce je u nás stále obrovský potenciál
15:04

Bonus s Kamilom Aujeským: V e-commerce je u nás stále obrovský potenciál

07.03.2021

Kamil Aujesky je zakladateľom digitálne agentúry SamSiDigital a tiež partnerom v niekoľkých firmách, ktoré podnikajú na internete. Prednáša na konferenciách, moderuje YouTube relácie Marketing Backstage, organizuje Digitálny štvrtok a nakoniec a vydal tiež knihu Ako vyrásť v kreatívnom biznise.

Podcast Doba digitálna: https://tonydubravec.com/doba-digitalna/

Shownotes:  https://tonydubravec.com/kamil-aujesky-rozhovor

Blog: https://www.kamilaujesky.com/ , www.tonydubravec.com

Instagram: https://www.instagram.com/tonydubravec , https://www.instagram.com/kamilaujesky/

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.