S Vladom Kurekom (Triad) o slovenskej reklame, kreativite, oceňovaných kampaniach aj mentálnom zdraví
01:35:38

S Vladom Kurekom (Triad) o slovenskej reklame, kreativite, oceňovaných kampaniach aj mentálnom zdraví

13.04.2021

Vlado Kurek je kreatívnym riaditeľom v reklamnej agentúre Triad, ktorá patrí medzi najúspešnejšie a najoceňovanejšie na Slovensku. Na konte má kopu slovenských aj medzinárodných reklamných ocenení a získal tiež ocenenie Filip. Je členom Art Directors Clubu. V rozhovore sme porozprávali o tom, ako sa z učiteľa dejepisu stane copywriter, ako sa zmenil svet reklamných agentúr za posledných 15 rokov, prečo reklama stratila svoj lukratívny imidž alebo ako si strážiť mentálne zdravie. Reč bola aj o vedení kreatívneho tímu, kreatívnych procesoch, tvorbe oceňovaných kampaní a samotných reklamných oceneniach.

Podcast Doba digitálna: https://tonydubravec.com/doba-digitalna/

Shownotes: https://tonydubravec.com/vlado-kurek-rozhovor/

Instagram: www.instagram.com/tonydubravec

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Tony Dúbravec Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.