Ako skrotiť Facebook na mobile
02:17

Ako skrotiť Facebook na mobile

17.01.2020

Patríte do skupiny ľudí, ktorí radi používajú Facebook a jeho Messenger, ale chcete byť pánom a nie otrokom Facebooku? Takto jednoducho, rýchlo a zdarma sa to dá na Androide a tiež na iPhone (iOS). Celý článok: https://tiborepcek.com/skrotit-facebook-na-mobile/

Podcast Tibor Repček o IT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.