Ako sa učiť nové veci
08:18

Ako sa učiť nové veci

15.01.2020

Pri učení niečoho nového narazíme na pochybnosti "ja to nedokážem" alebo "do čoho som sa to zase namočil". Preháňame to a začne nás bolieť hlava. Na začiatku to bola sranda, teraz už iba musím... Mám to tak ja, moji študenti a vlastne všetci ľudia. Čo s tým? Celý článok: https://tiborepcek.com/ako-sa-ucit-nove-veci/

Podcast Tibor Repček o IT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.