Stromácky podcast časť 11. - 11.3.2019
05:19

Stromácky podcast časť 11. - 11.3.2019

11.03.2019

Dnes si povieme o jarných kvetoch, o jarnej migrácii žiab a na záver vám prezradím, ako vás dážďovky môžu zbaviť bioodpadu. Dnešné témy pre vás vybrali Jozef Kahan a Tomáš Jerga, prihovára sa k vám Marek Koleno.

Podcast The Stromzivota's Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie, Veda
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.