Jakub Ptačin / The Powerlogy Podcast #24
54:25

Jakub Ptačin / The Powerlogy Podcast #24

05.02.2021
Jakub Ptačin: ako byť každý deň o niečo lepší / The Powerlogy Podcast #24 TÉMA: Intenzita alebo kontinuita? Každý z nás sa chce v niečom posúvať vpred. Práca, štúdium, životospráva, vzťahy a mnoho ďalších oblastí. Vypočujte si pohľady Jakuba Ptačina v rozhovore s Dušanom Plichtom a zistite, ako Jakub funguje, dosahuje progres a čo plánuje do nového roku. Jakub Ptačin je dizajnér a komunikačný fanatik so sklonmi k občianskej aktivite, ktorý nedokáže prestať začínať. Časopis Forbes ho niekoľkokrát zaradil medzi 30 pod 30 najtalentovanejších Slovákov. Založil a vedie kreatívnu komunitu Echt a spoluzaložil jednu z najlepších svetových konferencií o dizajne By Design a rozbehol sieť second-handov Nosene, ktorá pomáha týraným ženám. Vďaka nej sa stal laurátom ceny Via Bona. Stál aj pri zrode organizácie Slovensko.Digital alebo turistického portálu Hikemates. Nedávno vydal svoju prvú knihu 53 pokusov, ako byť lepší – všetko, čo už vieš, ale potrebuješ počuť znova.

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.