Michal Andrejco - Zakladateľ Medante Clinic / The Powerlogy Podcast #01
01:22:59

Michal Andrejco - Zakladateľ Medante Clinic / The Powerlogy Podcast #01

16.08.2019
PSYCHOSOMATIKA A VPLYV EMÓCIÍ NA NAŠE ZDRAVIE, VÝKON A REALITU NAPLNENÉHO ŽIVOTA. Ďakujeme, že sledujete náš Powerlogy Podcast. Ako poďakovanie prijmite kód: Podcast10 s 10% zľavou na najbližší nákup Powerlogy produktov. Kupón sa nevzťahuje na Eventy a zvýhodnené balenia. www.powerlogy.com Michal je zakladateľ a generálny riaditeľ 1. polikliniky s celostným prístupom ku zdraviu človeka – MEDANTE a organizátor seminárov CESTA od Brandon Bays na Slovensku. Energický a charizmatický podnikateľ, otec troch detí, šťastný manžel a vďačný človek. MEDANTE zakladal s jednou víziou – priniesť ľuďom na Slovensku kvalitnú holistickú medicínu. Takú, ktorá sa fokusuje na koreň zdravotných ťažkostí, na celého človeka, nielen na potláčanie symptómov. Chcel vytvoriť miesto, kde moderná a tzv. alternatívna medicína nebudú nezmyselne stáť proti sebe, no naopak prirodzene sa dopĺňať. Miesto, kde sa pacient bude cítiť v prvom rade ako človek. A taktiež miesto, ktoré napriek tomu, že spája modernú a tradičnú liečbu, vytvára maximálnu dôveru v tím medicínsky vzdelaných odborníkov. Ako absolvent Ekonomickej univerzity (Bratislava), bol v minulosti spolumajiteľ úspešnej podnikateľskej siete na poli zdravotníckej techniky a špecializovaných medicínskych produktov aktívnej v 26 krajinách strednej a východnej Európy. Ukončenie vysoko produktívnej a čisto materiálne orientovanej fázy života na seba nenechalo dlho čakať - v roku 2008 komplikovane ochorel. Bola to práve jeho vlastná cesta uzdravenia počas ktorej pochopil, že moderná a tradičná medicína sa vzájomne dopĺňajú. Z pragmatického človeka orientovaného na materiálne ciele sa postupne rodil človek otvorený, empatický a pokorný. V podcaste sa dozviete detaily Michalovho príbehu a toho, čo mu pomohlo zmeniť sa pre zdravie a zmysel života.

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.