Janka Šimkovičová / The Powerlogy Podcast #25
58:07

Janka Šimkovičová / The Powerlogy Podcast #25

12.02.2021
Janka Šimkovičová: doprajme sebe, aby sme mohli dopriať iným / The Powerlogy Podcast #25 TÉMA: Sebaláska. Práve v tomto neľahkom období sme vystavení veľkej skúške. Radi by sme boli empatickí, prejavili pozornosť či lásku k druhým. Je to však môžné, ak v prvom rade nezlepšíme vzťah k sebe samým? Vypočujte si podcast s Jankou Šimkovičovou, ktorá podniká, je matkou, manželkou a vedie ľudí k zdravému životnému štýlu. Janka Šimkovičová je, ako sama vraví, v prvom rade mama dvoch synov a manželka skvelého muža. Potom tiež šéfredaktorka portálu Cvičte.sk, autorka zdravých kníh vydavateľstva FITnamotávka, iMAMA a veľká milovníčka zdravého životného štýlu so všetkým, čo k tomu patrí. Poznať ju môžete aj ako inštruktorku Power Yogy.

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.