Milan "Junior" Zymnýkoval. O kreativite a sebarealizácii v komunikácii, ale aj gastronómii / Powerlogy Podcast #08
57:52

Milan "Junior" Zymnýkoval. O kreativite a sebarealizácii v komunikácii, ale aj gastronómii / Powerlogy Podcast #08

06.12.2019
AKO PRACOVAŤ S VLASTNÝM STRACHOM, HRANICE VYHORETIA A NÁSTROJE PRE PRAVIDELNÚ AKTIVÁCIU INŠPIRÁCIE A KREATIVITY Ďakujeme, že sledujete náš Powerlogy Podcast. Ako poďakovanie prijmite kód: Podcast10 s 10% zľavou na najbližší nákup Powerlogy produktov. Kupón sa nevzťahuje na Eventy a zvýhodnené balenia. www.powerlogy.com Milan „Junior“ Zimnýkoval sa do povedomia ľudí dostal predovšetkým ako rozhlasový moderátor a televízny moderátor. V rádiách pracuje od roku 1997, keď začínal v internátnom rozhlasovom štúdiu PaF (1997 – 2003), pokračoval v prešovskom rádiu Flash (1998 – 2004) a od roku 2004 pôsobí ako moderátor Fun rádia. Práve v jednej z najpočúvanejších rozhlasových staníc si Junior prešiel viacerými reláciami, najväčšiu priazeň poslucháčov si však získal ako súčasť moderátorského tímu Junior a Marcel. Dvojica si svojím vtipom, zmyslom pre improvizáciu a pohotovosťou zabezpečila priazeň fanúšikov aj za hranicami Slovenska. V roku 2009 Milan Zimnýkoval a Marcel Forgáč začali moderovať popoludňajšiu šou v rádiu, od roku 2013 sa poslucháčom prihovárajú každé ráno od šiestej do desiatej v rannom vysielaní. V roku 2013 nahradili Olivera Andrásyho a Elenu Vacvalovú v televíznom programe Nikto nie je dokonalý, spolu odmoderovali tiež ostatné dva ročníky úspešnej talentovej šou Česko Slovensko má talent, vysielanej súčasne televíznou stanicou Prima Live a TV JOJ. Milan sa narodil v Snine a desať rokov tancoval vo folklórnom súbore Zemplín v Michalovciach. V júni 2012 sa oženil s televíznou produkčnou Antóniou Gondovou, ktorá po svadbe prijala priezvisko Zimnýkoval. Spolu žijú v Bratislave a vychovávajú dcéru Alexandru.[3] V Podcaste som vyspovedal Juniora o tom ako v živote zvláda pozornosť a stresové situácie ktorým Čeli v médiách jkaždý deň. Aké sú jeho návyky a prístup k optimalizácii rodinného a pracovného života. Čo ho v živote ovlyvnilo, že schudol a zmenil prístup a naustále na sebe pracuje. Milan je pre mňa zároveň majstrom inšpirácie, komunikácie a trefného humoru a tak sme sa aj celkom pobavili. Sila ako dokáže jeho komunikácie človeka povzbudiť a pozitívne ovlyvniť.

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.