Juraj Bednár - O biohackingu, slobode v myslení a podnikaní / The Powerlogy Podcast #09
01:05:50

Juraj Bednár - O biohackingu, slobode v myslení a podnikaní / The Powerlogy Podcast #09

08.01.2020
PREČO JE ZAMESTNANECKÝ PRÍSTUP RIZIKOVEJŠÍ AKO PODNIKATEĽSKÝ, PARALELNÍ POLIS AKO OSTROV SLOBODY A PREČO SA OPLATÍ RIEŠIŤ BIOHACKING AKO NOVÝ PRÍSTUP K SVOJMU ZDRAVIU A VÝKONU Ďakujeme, že sledujete náš Powerlogy Podcast. Ako poďakovanie prijmite kód: Podcast10 s 10% zľavou na najbližší nákup Powerlogy produktov. Kupón sa nevzťahuje na Eventy a zvýhodnené balenia. www.powerlogy.com Juraj je pre mňa jedným z prvých ambasádorov Biohackingu. Pokojný mierumilovný bojovník, organizátor prvého ''Biohacking day na Slovensku", podnikateľ a zakladateľ Paralelná Polis v Bratislave, ktorá reprezentuje priestor slobody, nových technológií, nových prístupov, decentralizácie a cryptomien. V Podcaste som debatoval s Jurajom tak, aby som čo najviac spoznal jeho mentálne modely, pohľad na podnikanie, biohacking a celkovo na výzvy súčasného pracovného prostredia. Detailnejšie sme hlavne adresovali zmenu potrebnú paradigmy z manažmentu času na manažment energie. Lepšie som aj do hĺbky zistil o čom je Paralelní Polis a ako si tam predstavujú slobodu jednotlivca.

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.