Michal Pataky a potravinový podvod páchaný na našich deťoch / The Powerlogy Podcast #13
01:02:46

Michal Pataky a potravinový podvod páchaný na našich deťoch / The Powerlogy Podcast #13

30.03.2020
Tento Podcast vám prináša Powerlog, koncept funkčných a chutných potravín online. Vyskúšajte kvalitu bez kompromisov pre rôzne výživové smery a špecifické intolerancie. Bez Lepku, bez spracovaného mlieka, bez pridaného cukru, konzervantov, éčiek a akýchkoľvek zbytočností, ktoré do prírodnej čistej stravy nepatria. Využite kód: Podcast10 Získate 10 % zľavou na najbližší nákup funkčných potravín Powerlogy, ktoré prispievajú k optimalizácii životosprávy a kultivácii HUMAN POWER. Michal Pataky je autor článku a následne aj knihy Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch, ktorá odhaľuje zaujímavé fakty a súvislosti o tzv. detských potravinách. Okrem iného sa v nej dozviete, aké nevhodné suroviny sa nachádzajú takmer vo všetkých detských (p) otravinách a poodhalí aj skutočnosť o bežných výrobkoch a podvodných praktikách (p) otravinárskeho priemyslu. Po prečítaní knihy zistíte, že obľubené detské menu v reštauráciách, či raňajkové cereálie môžu byť zodpovedné za mnohé problémy a pritom im vôbec nepripisujeme vinu. Problematickými môžu byť aj potraviny, ktoré bežne ľudia považujú za zdravé a pritom majú viac negatívneho ako pozitívneho vplyvu na ľudský organizmus. Vďaka knihe získate aj návod na to, ako sa vymaniť z tohto podvodu a žiť zdravším životným štýlom, či jesť oveľa zdravšie alternatívy bežných detských (p)otravín. Viac inšpirácii už nájdete v odkazoch: Kniha Potravinový podvod kúpite na Martinuse: https://www.martinus.sk/?uItem=432843 Michal Pataky článok ktorý predchádzal knihe: https://michalpataky.com/potravinovy-podvod-pachany-na-vasich-detoch/ Michal Pataky webstránka: https://michalpataky.com/o-michalovi/ Michalov Ultrajedálniček pre optimálny výkon a tréning: https://michalpataky.com/ultrajedalnicek-zdravy-jedalnicek/

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.