Richard Varga / The Powerlogy Podcast #22
54:10

Richard Varga / The Powerlogy Podcast #22

08.12.2020
Richard Varga životospráva pri vrcholovom triatlone / The Powerlogy Podcast #22 TÉMA ROZHOVORU: Samotný športový výkon na súťaži je len špička ľadovca. Pod hladinou sa však skrýva životospráva, regenrácia, mentálne nastavenie a mnoho ďalších vecí. Ako to funguje vo svetovom triatlone nám porozprával špičkový slovenský trojbojár Richard Varga. Kedysi do seba “ládoval”, čo mu chutilo. Neriešil veľmi regeneráciu. Postupom času však zistil, ako životospráva dokáže prospievať. Minimalizuje živočíšmi stravu, nie je vegánom, ale dôkladne si vyberá. Dnes už nie len pre seba ale ako otec rodiny aj pre svoju dcérku. Ako funguje Richard Varga si vypočujte v podcaste, kde sa ho už tradične pýtal Dušan Plichta na rôzne témy.

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.