Matej Tóth / The Powerlogy Podcast #23
01:03:11

Matej Tóth / The Powerlogy Podcast #23

12.01.2021
Matej Tóth: príprava zlatého olympionika / The Powerlogy Podcast #23 TÉMA: Zlatých olympionikov sa na Slovensku mnoho nerodí a netrénuje. Výnimkou je však Matej Tóth. Jeho doménou je disciplína 50 km chôdze, v rámci ktorej sa predstaví aj v Tokiu na najbližšej letnej olympiáde. Jeden zlatý kov už z olympiády má. Je o ňom známe, že holduje tukovej strave a jeho jedálniček mu pomáhal zostavovať aj Vlado Zlatoš. Ako funguje životospráva špičkového atléta, aby dosahoval čo najlepší výkon? Matej Tóth je slovenský atlét, venujúci sa chôdzi na 20 km a 50 km, olympijský víťaz z Ria de Janeiro 2016. Je pretekárom klubu VŠC Dukla Banská Bystrica. V rokoch 2006, 2013, 2014, 2015, 2016 a 2018 vyhral anketu Slovenský atlét roka. Po úspešnej olympiáde v Rio de Janeiro bol Matej Tóth druhýkrát nominovaný v ankete Atlét roka v Európe. V roku 2016 získal – ako prvý atlét v histórii – ocenenie Športovec roka na Slovensku.

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.