Vlado Zlatoš - Lowcarb&Movement Expert / The Powerlogy Podcast #02
01:07:57

Vlado Zlatoš - Lowcarb&Movement Expert / The Powerlogy Podcast #02

16.08.2019
PREČO JE ZDRAVÝ METABOLIZMUS ZÁKLADOM NÁŠHO ZDRAVIA A PRODUKTIVITY A AKÁ JE UDRŽATEĽNÁ REALITA A FORMY LOWCARB ČI KETO STRAVOVANIA V PRAXI. Ďakujeme, že sledujete náš Powerlogy Podcast. Ako poďakovanie prijmite kód: Podcast10 s 10% zľavou na najbližší nákup Powerlogy produktov. Kupón sa nevzťahuje na Eventy a zvýhodnené balenia. www.powerlogy.com Vlado Zlatoš je jedným z popredných expertov na Lowcarb&Movement Lifestyle v strednej Európe. To, čo hlása, aj žije a otvorene publikuje vlastné poznatky, experimenty, zdravotné biomarkery, dáta a poznatky pre zlepšenie zdravia a výkonu ľudí na Slovensku. Spoločne s manželkou Tinou Turner Zlatošovou sú rodičia, športovci, tréneri i experti na optimálnu výživu a funkčnú kondíciu. Sú autormi mnohých vlastných produktov a stoviek bezplatných článkov na blogu, ktorý patrí k jedným z najčítanejších i najvýživnejších na slovenskom internete. Ich celoživotná filozofia sa točí okolo hesla: "Staň sa lepšou verziou samého seba." Obaja veria, že lepší, zdravší a úspešnejší život náš čaká vtedy, ak kvalitné informácie premeníme na znalosti a tiež myšlienky na konanie. Ich poslaním je formovať kultúru výživného pohybu a kultúru funkčného stravovania v celej našej krajine. Pomáhame ľuďom pochopiť, že zdravé, pekné a hlavne funkčné telo plné životnej energie nie je cieľ, ale nástroj, ktorý nám pomáha žiť krajší a naplňujúcejší život. Ak chcete vedieť viac o ich osobnom príbehu tak čitajte ďalej tu: https://www.vladozlatos.com/filozofia/kto-sme.html

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.