Jany Landl / The Powerlogy Podcast #21
52:29

Jany Landl / The Powerlogy Podcast #21

08.12.2020
Jany Landl: psychika je viac než fyzično / The Powerlogy Podcast #21 TÉMA ROZHOVORU: Jany Landl, tréner, ktorý srší energiou. Ako ju však získava? Ako sa musel zmeniť a prečo vlastne nestačí riešiť len to, ako pôsobíme, ako vyzeráme. Jany Landl je energický tréner, ktorého poznáte zo sociálnych sietí a možno aj z TV. Práve počas korony získal mnoho fanúšikov a jeho nadupané tréningy pozná kopec ľudí makajúcich na svojej forme. Im Jany dáva kopec energie a nadšenia. Čo však robí Jany aby tu energiu získal. Ako sa zmenil za posledné roky a čo to znamená, že je vegán “lebo ho doba donútila”. Nájdite odpovede na zaujímave otázky a ešte omnoho viac v 21. dieli Powerlogy podcastu.

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.