Adéla Vinczeová / The Powerlogy Podcast #20
58:21

Adéla Vinczeová / The Powerlogy Podcast #20

14.10.2020
Môj druhý Podcast v slede s Adelou, ktorým reagujem na konštruktívnu kritiku k prvému podcastu. V predchádzajúcom diely som sa nechal uniesť, a tým, že Adela je pre mňa nšpiratívnou osobnosťou, tak som si často overoval svoje myšlienkove koncepty postoja ku Korona výzve. Každopádne som však vďačný za spätnú väzbu a aj prístup Adely, ktorá si našla čas a prijala pozvanie aj na druhé kolo. Verím, že Vám myšlienky Adely ako kultivuje svoj postoj v rámci súčasnej náročnej situácie poslúžia. Sila nech je s nami každý deň. Spoločne to zvádneme. Vychutnajte si nekonvenčné myšlienky a pohľad na situáciu v spoločnosti pre kultiváciu vašej sily od Adely Vinczeovej.

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.