Adéla Vinczeová / The Powerlogy Podcast #19
55:04

Adéla Vinczeová / The Powerlogy Podcast #19

04.09.2020
Adelu netreba predstavovať.... Každý máme vlastnú cestu a práve v tom ma vo svojom pokoji veľmi inšpiruje Adela Vincseová, ktorú sa mi podarilo vtiahnuť do pre mňa celkom náročnej debaty. Prečo náročnú? Lebo až keď som začal rozhovor, tak som si uvedomil, že sa menia role a ja mám byť zrazu v pozícii moderátora pre najväčšiu moderátorskú hviezdu Slovenska. "Veď ma môže rozložiť na skladačku", povedal som si v tom zlom scenári, ktorý naša myseľ zvykne premietať. Potom som sa však uvolnil, aj keď bolo teplo, a povedal som si, že sa len jednoducho budem pýtať, čo ma zaujíma... Vychutnajte si nekonvenčné myšlienky a pohľad na situáciu v spoločnosti pre kultiváciu vašej sily od Adely Vinczeovej.

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.