Silvia Horecká/ The Powerlogy Podcast #17
46:22

Silvia Horecká/ The Powerlogy Podcast #17

08.07.2020
Silvia Horecká je skutočný odborník. Už niekoľko rokov sa venuje vlastnému výskumu a štúdiu vedy o jedle. Nemá zaručenú absolútnu pravdu a jej prístup je inšpirovaný nie len jej osobnými skúsenosťami, ale tiež pravidelnými a detailnými konzultáciami s ďalšími odborníkmi z oblasti potravinárstva, klinickej výživy, nutričnej genomiky a biochémie. Rovnako aj tradičnou čínskou, tibetskou a stredoeurópskou stravovacou terapiou, v ktorých hrajú výnimočnú úlohu koreniny a bylinky. Vyštudovala potravinárske technológie, zdravotnú biológiu a venovala sa štúdiu naturopatie (odbor alimentazione, trofologia, filoalimurgia). Detailné informácie, profil Silvie Horeckej a výnimočné recepty nájdete na jej stránke http://www.terapiajedlom.sk/. Jej práca v praktickom poňatí je najmä o navigácii svetom potravín a dôležitých informáciách o jedle, aby nám jedlo bolo viac prospešné ako škodlivé. Píše, prednáša a edukuje o tom, čo kupovať a variť, ako a koľko jesť… A hlavne čomu sa vyhnúť a ako sa kriticky zorientovať v záplave povrchných výživových odporúčaní.

Podcast The Powerlogy Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.