#62 Q&A - Rešpekt vs snaha zmeniť, problémy s orgazmom a jednoducho otvor oči
18:57

#62 Q&A - Rešpekt vs snaha zmeniť, problémy s orgazmom a jednoducho otvor oči

19.04.2020
Čavko kamoši! Nechcem vám kaziť ideály, ale treba si uvedomiť, ale kvôli nám sa nikdy nikto nezmení:) O skvelej knižke OTVOR OČI, o tom či sa z priateľov môžu stať milenci, o problémoch s orgazmom a aj o projekte Kavalíra - Giving free hugs. --------------- 2:00 Giving free HUGS Kavalir 3:20 Top kniha ktorú čítam - OTVOR OČI 5:00 Rešpekt vs snaha meniť 9:00 S priatelom neviem dosiahnuť orgazmus 12:00 Neviditeľný plášť alebo metla 13:00 Problémy s erekciou 15:00 Honzova liecba a ALS update

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.