#80 Si dnes štastný? Happiness -Realita - Očakávania
12:28

#80 Si dnes štastný? Happiness -Realita - Očakávania

23.08.2020
Čavte Kamoši! Taká priama otázka na nedeľu - ste dnes štastní? Ak áno čo to znamená? Inšpiratívny človek Mo Gawdat vytvoril algoritmus čo to štastie je. Vaša realita mínus vaše očakávania. Ako je to však v reále? ---------------- 2:00 Žijeme v Metrixe 5:00 Mo Gawdat - Solve for happy 6:00 Čo je happiness? 9:00 Ako s frustráciou pracovať.

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.