KREATIVITA A FASTING I #12 Nedeľná Omša
15:02

KREATIVITA A FASTING I #12 Nedeľná Omša

06.01.2019
Kreativita je kľúčová schopnosť 21.storočia. A verte mi je v každom z nás. Ako nehmotné myšlienky a nápady, pretvoriť do reálnych prác, činov či produktov. Ako odhodiť zábrany, ktoré máme a objavíme v sebe "umelca" či už v biznise, contente, youtube, či živote. Pretože kreativita je inteligencia, ktorá sa zabáva. A presne to robíme tu v BUCA TALKS :) Ja sama poznám strašne veľa "umelcov" a kreatívnych a inšpiratívnych ľudí. Napr. @theagous aka gramma nazi bola spomenutá tiež. @bozena_stefani_deleva je umelkyňa v cestovnom ruchu s jej agentúrou HAJDE TRAVEL :) http://www.hajdetravel.sk/ A je vás ďaleko viac 2:10 Zbieraj a kupuj, zážitky nie veci 3:00 Proces hľadania sa 4:00 Človek je tvor, ktorý by mal tvoriť 5:00 Mať vzťah so svojou prácou 6:00 Tipy na hľadanie inšpirácie a kreativity 10:00 Kreatívny special bonus - IF - fasting a trening :D 11:30 Tréning ráno na lačno 12:30 Fasting a PMS aka menštručné embargo Pesničkoví uchyláčci - Robin Schulz - Sugar (ft. Francesco Yates) (EDX´s Ibiza Sunrise Remix)

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.