Couple Q & A - Buckova vs Kavalír / #18 Nedeľná Omša
37:01

Couple Q & A - Buckova vs Kavalír / #18 Nedeľná Omša

17.02.2019
S Honzom sme zodpovedali najčastejšie otázky ohľadom lásky, plánov, sexu, vzťahov a všetkého čo k tomu patrí. Enjoy :) 4:40 Bojíte sa, že láska vyprchá? 7:00 Babätko a rodina 9:30 Hádky kvôli peniazom 18:00 Pocity, nahota, hanbenie sa 24:00 Kazí ným social media vzťah? 27:00 Prvá kríza 35:00 Análny sex ( pozor na protijedoucí vláčky) Honzu sledujte na https://soundcloud.com/honzakavalirpodcast https://www.youtube.com/channel/UCvfotsNsgvhQUwEA06kAOeg ------------------------------ Sponsored by amazing R3PTILE - mňam intergalaktické orechové maslá r3ptile.cz/ https://www.instagram.com/r3ptile/?hl=sk ILLIMITE COFFEE ROASTERS - Quality is not an act, it is a habit illimite.sk/coffee/ https://www.instagram.com/illimiteroasters/?hl=sk Foodoo Bratislava https://www.facebook.com/Foodoo-Bratislava-580778428949235/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.