Ep. 02 Fucking Business Mindset - Erik Ňarjaš
42:12

Ep. 02 Fucking Business Mindset - Erik Ňarjaš

10.10.2018
Erik Ňarjaš je môj kamarát ale hlavne úspešný businessman v oblasti finančníctva a bankovníctva (proste tam kde sa musí počítat co ide uplne mimo mňa :D) CEO medzinárodnej firmy Fondy a možno pre vás, pre väčšinu, známy aj ako sexi tanečník z Lets Dance, kde vykrúcal Danielu Hantuchovú či Simonu Krajnovú. V epizóde 2 sa budeme rozprávať o sile peňazí, úspechu aj neúspechu. Dozviete sa, že najlepšie je investovať do vzdelania, pretože to nám nikto nezoberie. To je “ nehmotný majetok”, ktorý môže mať každý z nás. A že naozaj sa dá vybudovať z ničoho niečo. Jediné čo musíš spraviť je začať. A v neposlednom rade, že úspešný business a milióny na účte nemusia znamenať a častokrat neznamenajú happy life. Ako povedal Erik a spieva Hana Zagorová : Čím jsou šaty z brokátu, proti vůni akátu. 3:25 Začať s holou riťou 3:45 Najhoršie to majú ľudia v strednej komfortnej zóne 6:00 Prvý podnikateľský fail 9:00 Ísť do businessu sám alebo s niekym? 12:12 Najväčšia chyba podnikania 14:30 Kombinácia motivácie, vášne a knowledge 16:00 Podnikateľský úver 17:10 Podľa čoho si vyberáš do čoho investuješ 21:40 Čo pre teba znamenajú peniaze 22:40 3 rady k napredovaniu 24:23 Buca nemo na to si zobrať hypotéku 25:40 Peace of mind 26:45 Nie je všetko zlato co sa blyští 29:15 Zlatokopky 34:30 Stress 36:30 Dá sa nájsť happy life?

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.