#65 Ako vedome čeliť strachu a zamerať na reálny sebarozvoj /Nedeľná Omša
16:10

#65 Ako vedome čeliť strachu a zamerať na reálny sebarozvoj /Nedeľná Omša

10.05.2020
Dobrý strom nevyrastie za týždeň. A tak to je aj so sebarozvojom. Čo to vlastne je? Jediné čo si musíme uvedomiť je, že je založený na sebapoznaní. A my nemôžeme rozvíjať niečo čo nepoznáme. Teda seba :) PS. Máte vyčistený kávovar? ----------- 2:00 Netlačme sebarozvoj na prvé miesto 4:00 Ako si to robiť pekné okolo seba 7:00 Aká je vaša miera nespokojnosti? 10:00 Nemôžeme rozvíjať niečo čo nepoznáme 12:00 Ps. Máte vyčistený kávovar? 13:00 Vedome čeliť strachu je COOL 14:00 Ako sa neurážať - Amazonky to nerobia --------- Top soundtrack od Hecula Poirota

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.