Dlhý deficit, veľa tréningov a strach z kalórií - Nedeľná omša s Kavalírom
20:13

Dlhý deficit, veľa tréningov a strach z kalórií - Nedeľná omša s Kavalírom

16.06.2019
Čavte spálení podcasteri! Dnes do štúdia v kuchyni prijal pozvanie pán Kavalír. Nahí sme si spolu rozobrali najčastejšiu otázku od Vás : Čo robiť ak nechudneme, máte tréning 6x do týždňa a bojíte sa navýšiť kalórie a sacharidy. “Deficit je niečo čomu sa chceš čo najviac vyhnúť. Jediné čo vylepšíš je možno nižšie percento tuku, inak sa zhoršuješ vo všetkom”. Chcete to? Podľa toho aké sú vaše ciele. BE SMART. 2:30 Dá sa vôbec držať roky deficit? 4:00 6x do týždňa tréning? To je veľa 5:30 Možno sa sem tam preješ..že? 7:00 Bucková chudne celý život ja vás chápem! :) 8:00 Kavalír nikdy nedáva svojim klientkám viac ako 4 tréningy 9:30 Sval rastie 24-48 hodín po tréningu 12:00 Fitkom páliš málo kalórií 15:00 Musíš niečo zmeniť, inak sa nič nezmení 17:00 Sacharidy sú energia pre nás aj pre svaly ---------- Top penička od ASAP Rockyho -Everyday Kto ešte nebol vo FOODOO BRATISLAVA šup šup to napraviť! https://www.instagram.com/foodoo_bratislava

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.