ŠPECIÁL: Muži si sex užívajú, ženy ho musia precítiť /S hosťami #41
25:03

ŠPECIÁL: Muži si sex užívajú, ženy ho musia precítiť /S hosťami #41

20.10.2019
Muži vs ženy. Všetko inak a predsa len máme niečo spoločné. Sex a erotika jednoducho sú a mali by byť súčasťou zdravého vzťahu. Prečo majú muži radšej hrátky ráno? A my ženy zase zvádzame večer? Ako prebiť nudu a stereotyp? Ako sex naozaj precítiť? A čo si o tomto myslí pár hostí v závere? :) Staň sa patrónom a podpor akokoľvek The Buca Talks na - https://www.patreon.com/thebucatalks 2:00 Ovládanie sexuality je prejavom moci 3:30 Obe strany sa snažia - neležíš ako tuleň 4:00 Nevážime si sex, sme leniví ho prežívať 6:00 Čaro zdravého libida 7:40 Ak si chlap nechá biele ponožky pri sexe - končim :D 9:40 prečo ráno ženy nie, muži áno 10:00 Zmena miesta, zmena času, dvorenie 16:00 Tipy od hostí Tanyasfitlife, Peter Podlesný, Fralaa, Katka Huszarová 23:00 Odkaz od mojej maminy :D

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.