EP.31 Doležitosť masáže a strečingu - Michal Semaník
01:02:38

EP.31 Doležitosť masáže a strečingu - Michal Semaník

04.05.2019
Čau podcast. Tentokrát rozhovor z iného súdka. S profesionálnym masérom Michalom Semaníkom. Michal sa zameriava na “Zdravotnú masáž”. Prebrali sme naozajstnú doležitosť masáží, regenerácie a strečinguuu. Dostanete odpoveď na otázku či je dobré ísť cvičiť a rozbiť sa do posilky po celom dni sedenia v office? Či čo sú to fascie a čo obaluje naše svaly? Že sval nemá mať len silu ale aj elasticitu? A aj to, že ak nemáte pocit, že potrebujete masáž neznamená,že ju nepotrebujete :) ------------------- 1:00 Kto je Michal Semaník a.k.a Masér do domu 3:00 Skončil som v korporácií a urobil si masérsky kurz 5:00 Som pánom svojho času ale slobodu si treba zaslúžiť 7:00 Ako nájsť kvalitného maséra 10:00 Zdravotná masáž - začína už pri príchode do miestnosti 12:00 Najčastejší problém u ľudí - nájdeš sa v tom aj ty? 16:00 Kedy má masáž zmysel? (frekvencia, druh) 18:00 Mäkké techniky, tvrdé techniky, fascie, nutella 23:00 Čo si prvé pomyslel, keď do miestnosti vkročila Buckova :D 24:00 Najvtipnejší zážitok (isteže je sexuálny) :) 26:00 Prečo majú ľudia problém s nahotou 29:00 Ženy si nosia starosti na pleciach a trapézoch 31:00 Masáž po tréningu, masáž u športovcov 38:00 Mne Mišo nehovor, či som pribrala keď mi vidiš chrbát 39:00 STREČING - to čo nemožeme menovať Michala sledujte a objednávajte na jeho webe https://maserdodomu.sk Ďakujem SAGRADA-NATURA za to, že sa snažia zachrániť moju tvár a vrásky :D Skoč na eshop : https://www.sagrada-natura.sk/ or cz Zadaj : bucatalks alebo bucatalkscz 15% zľava na skvelé veci Kto ešte nebol vo FOODOO BRATISLAVA šup šup to napraviť! https://www.instagram.com/foodoo_bratislava/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.