#103 Ako spoznať svoju hodnotu a začať si veriť?
13:02

#103 Ako spoznať svoju hodnotu a začať si veriť?

24.01.2021
Čavkooo kamoši. Dnešná omša bude jednoduchá. A to: Poznať svoju hodnotu. Vykročiť z davu. Povedať NIE. Určiť si priority. Dbať na kvalitu. Pretriediť kvantitu. Začať si veriť. Postupovať pomaly. Pestovať pokoru. Vyjadriť úctu. Byť oporou. Nebáť sa zlyhania. Prijať kritiku. Pozrieť sa do očí. Budovať úprimnosť. Stanoviť hranice. Byť príkladom. Nehľadať výhovorky. Nájsť odvahu. Dodržať sľub. Pracovať na sebe. Hovoriť pravdu. Nastaviť zrkadlo. Nebáť sa padnúť. Naučiť sa vstať. Nestrácať nádej. Smiať sa nahlas. Vedieť sa tešiť. Naučiť sa ďakovať. Nepodcenovať MALIČKOSTI. Každý deň si toto opakovať. Nezabúdať. Stále. Žiť. 4:00 Podhodnocovanie v práci/projekte/vo vzťahu 6:00 Zadarmo je najdrahšie 8:00 Kde sú hranice čo je málo, čo je veľa? 10:00 Budovať úprimnosť

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.