EP.97 Dr. Peter Harbulák, PhD. - Ženy v 30tke majú karty plodnosti vo svojich rukách
01:03:57

EP.97 Dr. Peter Harbulák, PhD. - Ženy v 30tke majú karty plodnosti vo svojich rukách

27.01.2021
Mojím dnešným hosťom je Dr. Peter Harbulák, PhD. Gynekológ, vedúci lekár centra pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu GYN-FIV. Potreba založiť si rodinu a mať deti je najprirodzenejšou túžbou každého dospelého človeka. Čo ak máme problém? Alebo kariéru? Alebo iné plány?Ako nám v tom zmrazenie vajíčok môže pomôcť? Prečo nad tým vôbec uvažovať? Rozprávame sa dosť o tomto probléme alebo ho schovávame pod koberec? Dozviete sa kedy je ten správny čas a či vôbec je, ako vekom klesá naša ovariálna rezerva a že po 35ke býva častokrát už neskoro. Poďte sa dozvedieť viac o asistovanej reprodukcii a ako je táto možnosť pre ženy skvelou voľbou tvoriť si budúcnosť po akej túžia. 2:00 Asistovaná reprodukcia 4:00 Vonkajšok vieme omladnúť ale vnutro nie 6:00 Biologické hodiny začínajú tykať v dnešnej dobe v 30tke 10:00 Prečo máme problémy s otehotneným 14:00 Kedy je ten správny čas 18:00 Proces zmrazenia vajíčok 30:00 Medical vs social freezing 32:00 Sú na tom horšie ženy či muži 40:00 Profesionálny šport a ženy 57:00 Nezakrývať si oči a racionálne riešiť problém GIN-FIV - https://www.gyn-fiv.sk/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.