EP.19 NIKOLA WEITEROVÁ - Začni proste makať
01:09:13

EP.19 NIKOLA WEITEROVÁ - Začni proste makať

06.02.2019
Hovorí sa, že pre strom často nevidíš les. Niki ale celý život videla až za ten les. Úprimný rozhovor o tom ako americký sen neexistuje. Ako si uvedomila, že nemusí v živote nikomu nič dokazovať, len a len sebe. Dievča, ktoré sa stalo ženou. Ktoré sa prestalo báť, riskuje a skúša každý jeden deň. Nikola Weiterová. 3:40 Ako Nikola Weiterova prešla svojou evolúciou 10:00 Americký sen neexistuje 14:00 Zlatokopky a rýchle bielkoviny 16:00 Keď prestane byť tvoja priorita zbieranie fitness hrncov 19:00 Still sponsored athlete 22:00 Súťaženie a zdravie 24:00 Tancovanie a práca v Las Vegas 28:00 Čo vlastne Niki robí 32:00 Vzťah Buci a Nikol 33:30 Ojebať, pojebať, odjebať - Slovak Style 37:00 Médiá ľudí nevzdelávajú 38:00 Vzťahy dnes trpia 41:00 Musíš spoznať sám seba, sústreď sa na to 45:00 Vzťahy, partneri, láska, sex 46:00 Cítim sa jak UNICORN :D 48:00 Mentálne zdravie 51:00 Viem, že ťa milujem, keď ti dovolím dotknúť sa ma pod perinou bosou nohou :D 54:00 Vzťahy na jednu noc a nevera 59:00 3 životné values Nikol SPONZORED BY Aktin.cz - jeden z top fitness portálov v Československých vodách. Ak chcete čokolvek nakúpiť a možno sa inšpirovať aj mnou čo nakupujem, jednoducho kliknite na http://aktin.cz/buca http://aktin.sk/buca Dobrú chuť :) FOODOO BRATISLAVA (mňam) https://www.facebook.com/Foodoo-Bratislava-580778428949235/ https://www.instagram.com/foodoo_bratislava/ ILLIMITE COFFEE ROASTERS https://illimite.sk/coffee/ https://www.instagram.com/illimiteroasters/ Počúvať ma môžete aj na mobiloch a iphonoch ako THE BUCA TALKS @spotify @stitcher @applepodcast @podcastaddict youtube - https://www.youtube.com/channel/UCyAFwND-vHE_LpBABjGrcjg Niki sledujte na https://www.instagram.com/nikolaweiterova/ -------------------------------------------------------- Song tentokrát netradičný v podobe brutálnej gitarky od môjho spolužiaka zo základnej školy - Tomáša Jendeka :) Enjoy A$AP Rocky - Everyday ft. Rod Stewart, Miguel, Mark Ronson (GUITAR LOOP) Sleduj Dždendeho na Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCmOfrFq2pTOghfov01GDqCg

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.