ŠOK! Nechoď von zo svojej komfortnej zóny! A vyrábaj citronádu #37 NO
14:42

ŠOK! Nechoď von zo svojej komfortnej zóny! A vyrábaj citronádu #37 NO

16.09.2019
Nosíte si svoju “kozmonaut” helmu stále so sebou? Skrývate v nej svoje pocity, emócie, problémy a bojíte sa ju zložiť? Prvykrát vám možno poradím niečo opačne. Nevystupujte zo svojej komfortnej zony. Prečo? Ako si začať opäť dôverovať? V športe, biznise, vo vzťahu k sebe? A ako vyrábať tú najlepšiu životnú citronádu? :) Viac v dnešnom diely 1:30 Ako sa naozaj máš? 2:30 Dokážeš odložiť svoju “kozmonaut” prilbu? 3:00 Prestať vzdorovať nerovná sa vzdať sa 4:40 Keď ti život dáva citróny, vyrábaj citronádu 6:20 Kedy vzniká stress? 8:00 Kombinácie 2 TOP stavov 9:00 TIP - ostaň v konfortnej zone ale na hranici 10:00 Život bez chýb nie je život 11:00 Neoklameme sa ani fyzicky ani psychicky, zabudnite na tooo 12:00 Dôverujete si? 13:00 Bolo pre mňa nereálne mať podcast - dnes ho mám -------- Sponsored by amazing Foodoo Bratislava - choď sa tam najeeeesť, ak si ešte neboool. Moja srdcová pesnička od Hany hegerovej - Maluj zase obrázky

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.