EP.80 Samuel Uhliarik - Za 1 rok som natrénoval na Olympijsky triatlon
57:25

EP.80 Samuel Uhliarik - Za 1 rok som natrénoval na Olympijsky triatlon

26.08.2020
Triatlonista. Športovec. Skromný pracujúci chalan, ktorý za rok natrénoval na Olympijsky triatlon. 1500m plávanie, 40km bike a 10 km beh. Môj tímový kolega z Tri2fly a človek, ktorý ma inšpiruje. Podľahol triatlonu a robí to skvele. Budúci rok ho preto bude čakať polovičný IRONMAN! 1:00 Uhlo a Buca milujú triatlon 3:00 Aké je to v Tri2Fly tíme? 8:00 Prvý triatlon 12:00 Dá sa skĺbiť triatlon s prácou? 18:00 Plávanie, bike, beh 22:00 Ideálny muž a ideálna žena syndróm 27:00 Snaha vie predbehnúť talent 34:00 Ako prebiehal prvý Olympijský triatlon ------------- Uhla a jeho triatlon život sledujte na - https://www.instagram.com/uhlo1/ Náš team sledujte na https://www.tri2fly.org/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.