EP.66 ERIK TOTH - Nastavenie mysle a motivácie pri športe je základ. Crossfit milujem.
01:07:36

EP.66 ERIK TOTH - Nastavenie mysle a motivácie pri športe je základ. Crossfit milujem.

26.03.2020
Erik Toth je slovenský elitný crossfitér, športovec a tréner, ktorý týmto športom žije a dotiahol to až na CROSSFIT GAMES. Pokecali sme otvorene o všetkom, o filozofií, o tréningoch, o tom čoje najťazšie aj aké veci by teraz urobil inak. Verím, že nielen crossfitový nadčenci si tento diel užijú. Športu zdar! ps. Buca chodila na crossfit tiež :D 3:00 Erik Toth a jeho cesta ku crossfitu 6:00 Upadol “hype” crossfitu? 14:00 Vzpieranie je krásne, ale nemalo by ísť do popredia 16:00 Čo je technicky najťažšie? 22:00 Beh. Kondička. Čísla 35:00 Ktorým chybám sa možno vyhnúť 39:00 Mindset, determination aj v reálnom živote 41:00 Je byť trénerom viac ako byť atlétom? 43:00 Život po Crossfit Games 44:00 Strata motivácie, čo robiť 55:00 Volali nám Erikovi rodičia .D 1:03 FUCK, MERRY, KILL Erika sledujte na- https://www.instagram.com/erikjrjr/?hl=sk Super song of Rolling Stones -Symphaty for Devil

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.