Ako zvládnuť kritiku? #21 Nedeľná Omša
13:19

Ako zvládnuť kritiku? #21 Nedeľná Omša

10.03.2019
Zvládať kritiku nie je ľahké. Avšak treba si uvedomiť, že každý sa rodíme unikátny. Každý sme produktom inej myšlenky, každého nášho prežitku. Máš právo vidieť svet inak. A aj ja mám právo svet vidieť inak. A mám tiež právo s tebou nesúhlasiť. Ako to riešim ja a možno to pomôže aj vám. Cogito, ergo sum. Myslím teda som. Treba si uvedomiť, že nie sme to čo o nás hovoria ostatní. Ale sme to, čo si o sebe myslíme sami. Nezabudajte na to :) ----------- Skvelý song od Slingshott - My Fate (Feat. PmBata) Sponsored by amazing R3PTILE - mňam intergalaktické orechové maslá r3ptile.cz/ https://www.instagram.com/r3ptile/?hl=sk ILLIMITE COFFEE ROASTERS - Quality is not an act, it is a habit illimite.sk/coffee/ https://www.instagram.com/illimiteroasters/?hl=sk Foodoo Bratislava https://www.facebook.com/Foodoo-Bratislava-580778428949235/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.