EP.78 Jana Škanderová - majsterka Slovenska v triatlone trénuje 15x týždenne
01:02:44

EP.78 Jana Škanderová - majsterka Slovenska v triatlone trénuje 15x týždenne

06.08.2020
Janka aka JEY JEY je majsterka Slovenska v šprint triatlone AG( 30-39). Žena, ktorá maká, robí tento šport na vysokej úrovni, končí na prvých priečkach a užíva si to. A ako sama hovorí, dôležité je ako sa cítite výkonnostne. Umiestnenie nie je všetko. O tom, ako triatlon vyžaduje vysoký time management a sebazaprenie. No najmä vám odkazuje. že ak nevládzete jednoducho - bež ďalej, pláv ďalej, bikuj ďalej :) 3:00 S čím vstupuješ do tohto športu 5:00 Čaro triatlonu 9:00 Kategória 30-39 kde sa stretávajú Bucková a Škanderová 10:00 Majstrovstvá sveta v Austrálií 17.00 Dá sa to stíhať s prácou? 22:00 Dovolenka triatlonistu 24:00 Čo robiť ak stagnuješ a nevieš sa už posunúť 30:00 Trénovanosť a pripraviť telo na prechody 37:00 Strata motivácie? -------- Janku sledujte na https://www.instagram.com/jeyjey.skanderova/?hl=cs

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.