#100 Zaneprázdnená myseľ a umenie obyčajného života
14:16

#100 Zaneprázdnená myseľ a umenie obyčajného života

03.01.2021
Čavkoo kamošííí. Ako 2021? Máme sa? Má niekto z nás čas nemyslieť cez deň na nič? Stále hladáme niečo zaujímavé, iné, nové a málokedy si uvedomíme, že tá pohoda, pokoj a štastie tkvie v obyčajnosti. Vieme si užiť obyčajný deň? Ps. a ako máte uložené topánky? :) 2:00 Umenie obyčajného života 4:00 Zaneprázdnená myseľ 6:00 Nebyť zaujatý voči veciam a ľudom 8:00 Tajomstvo uložených topánok 10:00 Vstávať skoro? Skúsme len 15 min ------- Top song from NOMBE - Wait

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.