Ep.6 Ser na výhovorky, buď dospelý - Jakub Bucko
37:19

Ep.6 Ser na výhovorky, buď dospelý - Jakub Bucko

07.11.2018
Jakub Bucko. Aka JB. Aka retired Iifymbro. Tréner, coach, milovník kávy a moderný filozof s tajným receptom na úžasné lievance. Ako si každé ráno nastaviť kognitívne filtre, ako vedieť ovládať svoje emócie a hnev a ako sa z maximálne nezorganizovaného a lenivého človeka môže stať človek, ktorý chce a vie ako napĺňať svoj potenciál. Aj o tomto som sa o 6 ráno(!!!) bavila s mojim mladším, úspešnejším a zarastenejším bratom v prvej časti. Ok a obvod bicepsu má len 40 cm :D Enjoy talk, dajte nám vedieť či ste počúvali a ako sa vám páčilo :) 1:00 GOOOD MORNING BRATISLAVA! Je 6 ráno!! 4:00 Hacky ako byť produktívny 5:00 Čo más rád na svojej sestre :D 6:30 Kto je Jakub 8:00 Dá sa byť perfekcionista? 8:40 Buckovej život (chaos) vs Buckov život ( poriadok) 11:00 Človek a jeho závislosti 12:00 #Buďdospelý 13:00 Keď ma Kubo naháňal a chcel zbiť 16:30 Kým chceš byť 18:00 Instagram 21:00 Baby s poruchami príjmu potravy 24:30 Deň bez mobilu 27:50 Silový trojboj 31:00 3 životné values

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.