EP.100 LOTTA LOVE - Orgazmus nie je jediný nástroj k sebavedomiu. Ale vie potešiť.
01:21:45

EP.100 LOTTA LOVE - Orgazmus nie je jediný nástroj k sebavedomiu. Ale vie potešiť.

04.03.2021
Krásna epizóda o nás ženách, našom vnímaní, sebavedomí, ženskosti, orgazmoch, vzťahoch aj nevzťahoch. S kým iným ako skvelou Šárkou Nohelovou aka Lotta Love. Známa svojim Bratislava Burlesque, podcastom Lava podcast a najmä životným štýlom, ktorý zahŕňa lásku k sebe, tanec, nahotu a vedomie seba samej. 6:00 Nástroje k sebavedomiu 8:00 Strácame ženskosť? 11:00 Buď otvorená sexualite 15:00 Schovávať telo pred vlastným pohľadom 33:00 Sexuálna výchova nie je len o sexe ale aj o komunikácií 37:00 Potrebujeme orgazmus k životu? 41:00 Byť single ako dáma 51:00 Zmeniť nespokojnosť 59:00 Definuje ťa partner? 1:12 Novým známostiam hovoríme viac Lottu sledujte IG - https://www.instagram.com/mslottalove/?hl=sk A počávajte jej podcast - https://open.spotify.com/show/4AJdb6TvZbb2aqXQfc6Ss9

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.