EP.52 Nina Peráčková - Pole Dance je umenie plné emócií a unikátnych momentov
01:15:17

EP.52 Nina Peráčková - Pole Dance je umenie plné emócií a unikátnych momentov

14.11.2019
Nina Peráčková je krásna a úspešna žena, zakladateľka Pole Dance štúdia NO LIMITS v Bratislave ale hlavne človek, ktorý vníma seba, svoje telo a svet okolo. O tanci, o umení, o láske ale aj o haprujúcom zdraví, histaminovej intolerancií a aké to je si v 20tke zobrať sabatikal. 2:00 Kto je Nina Peráčková 3:30 Pole Dance - akrobacia pri tyči 7:40 Chcem vedieť HUMAN FLAG. Aj ty? 13:00 Životné impulzy po rozchode 16:00 Jedna láska je vždy prvá :) 17:00 Začať biznis- sama žena 23:00 Inšpirácia vs kopírovanie 30:00 Láska 40:00 Intoleracie, vyhorenie, histamín, stress 45:00 Zobrať si SABATICAL 49:00 Healthy tips 51:00 Keď nemôžeš piť kávu - depressoo 1:00 Nemusíte mať silu, na Pole Dance ju získate Ninku sledujte tu https://www.instagram.com/ninkaper/?hl=sk https://nolimitsgym.sk/

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.