Cestovanie a jedlo / Report FIBO 2019 Nedeľná Omša #24
11:37

Cestovanie a jedlo / Report FIBO 2019 Nedeľná Omša #24

14.04.2019
Krátky report z najväčšej fitness EXPO -FIBA 2019. Ako to prebiehalo, ako sme natáčali rozhovory a ako riešime MY stravu a jedlo počas cestovania napríklad aj pri 14 hodinovej ceste vlakom. Enjoy :) 2:00 Cestovanie - ako nepribrať ako neschudnúť 3:30 Fasting power 5:00 Ako prebieha FIBO 6:00 Chýbala mi ochutnávka vína 7.30 BOLERO stááánok mňamdopi*i 8:30 Boli sme v MCDONALDE koniec sveta 9:00 Priznajte sa kto je uhorku z hamburgerov?! 10:00 Buckovu čakajú zmeny ale tie nás posúvajú vpred!

Podcast The Buca Talks je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.